Питання та відповіді

Наскільки міцні вироби? Чи не розіб'ються під час падіння?
Вироби дуже міцні та дуже легкі завдяки спеціальній технології внутрішнього армування виробів та особливому складу. Вони не розбиваються під час падіння або ударів при щоденній експлуатації. На усі вироби гарантія 10 років.


Як підібрати розмір каблучки?Якщо Вам не підійшов розмір, ми без проблем обміняємо його на будь-який інший, просто зателефонуйте нам або напишіть у Viber/Telegram за номером: +38 093 062 51 72
 

Розмір кабулчки - це його внутрішній діаметр, тому якщо у вас є кільце, яке вам підходить за розміром, досить просто виміряти лінійкою його внутрішній диметр. Допустимо, якщо виміри показали 17 мм – це і буде 17й розмір каблучки.

 

Якщо кілець немає, можна виміряти розмір за допомогою звичайної нитки, обернувши навколо пальця. Не охоплюйте його дуже туго і надто вільно так, щоб було зручно. Там, де кінчики нитки стикаються зробіть позначку. За допомогою лінійки виміряйте відрізок, що вийшов. Таблиця допоможе визначити розмір:

Що робити, якщо розмір не підійшов?
Якщо Вам не підійшов розмір, ми обміняємо його на будь-який інший, просто зателефонуйте нам за номером: +38 093 062 51 72


Який матеріал фурнітури (застібок сережок)?
Матеріал фурнітури – срібло.


Які терміни виготовлення виробів?
В основному всі вироби в наявності, Ваше замовлення буде доставлено протягом 1-2 днів. Доставка безкоштовна при оплаті замовлення.


Як доглядати за прикрасами?
Наші рикраси не потребують особливого догляду, єдина рекомендація - не мочити вироби в гарячій воді, оскільки через високу температуру з часом може змінитися зовнішня фактура виробу. Вироби не бояться води.

Не знайшли відповідь на своє запитання? Напишіть нам питання у формі нижче:
Або телефонуйте: +38 093 062 51 72

  • Сайт
  • Магазин